Жовтень 2017

З нагоди святкування 25-ї річниці ООН було проведено засідання круглого столу "Чи виконує ООН свою головну функцію щодо збереження миру?" та саміт на тему "Екологія".

Грудень

Було проведено засідання Ради шкільної мерії під час якого було скоординовано план роботи на місяць. Членами ОУС "Шкільна мерія" було організовано акцію "Захисти себе від СНІДУ", кінолекторій для учнів молодшої школи, під час якого діти ознайомилися зі своїми основними правами та обов'язками, які закріплені в Конвенції ООН про права дитини. Також було надано допомогу у організації загальногімназійних свят: свято рушника та вишиванки, конкурс на кращу ялинку та кращий сніговичок. Творча група організації підготувала поздоровлення із запрошенням на новорічну дискотеку.

Жовтень

Членами ОУС «Шкільна мерія» було проведено акція «Врятуй свій підручник» у якій прийняли участь учні всієї гімназії, Посвята у гімназисти, на якій до великої родини гімназистів були прийняті учні 5-х класів.

Також було надано допомогу у організації загально гімназійних свят: «Ярмарок народів», «Стрій та пісня», «Козацькі розваги». Творча група організації підготувала вітання до Дня вчителя у вигляді стіннівок та живого коридору пошани вчителям.

Чорна Аліна прийняла участь у виборах голови ради «Лідер ХХІ», де посіла четверте місце та увійшла до складу ради.

Вересень

У вересні ОУС "Шкільна мерія", було проведено 07.09.2015 перше засідання Ради Шкільної мерії на якому були визначені основні орієнтири подальшої роботи організації (протокол № 1 від 07.09.2015), затверджено план роботи на І семестр 2015/2016 навчального року.

Також організацією було проведено у рамках "Олімпійського тиждня", "Веселі старти" для учнів 1-4 класів та легкоатлетичну естафету для старшої школи.

Найголовнішою подією для гімназії у вересні місяці була організація виборі до «Шкільної мерії», передували цій події дебати між кандидатами на пост мера гімназії: Чорна А., Шкурупій К., Макарова В. та Фадеєва А. Перемогу здобула Чорна А.

Була проведена традиційна для гімназії фотовиставка «Спогади про літо», Турнір з великого тенісу.