/Files/images/Novini.JPG

Районний етап конкурсу дружин юних пожежних

/Files/images/DSC_6020.jpg

9 квітня 2013 року на базі ХЗОШ №159 відбувся районний етап конкурсу дружин юних пожежних у якому взяли участь наші гімназісти.
Під час конкурсу команда «Прометей» нашої гімназії продемонструвала чудовий виступ за програмою: візитка, домашнє завдання та плакат соціальної реклами.
Виступ команди був сповнений повагою до героічної професії -«пожежник». У творчій формі учні нагадали глядачам головні правила пожежної безпеки та застерегли присутніх від небезпечної, легковажної поведінки та руйнівної сили вогню.
Вітаємо команду нашої гімназії «Прометей» у складі учнів 9-А, 9-Б та 9-В класів з чесно здобутим у запеклій боротьбі з 18 командами навчальних закладів Дзержинського району, почесним четвертим місцем! Сподіваємось, що учні не тільки під час конкурсу, а й постійно будуть вести просвітницьку роботу зі школярами, висвітлюючи у творчій формі благородну місію героїчної професії – «пожежник».

«Гімназія шукає таланти»

/Files/images/DSC01136.JPG

З 11 по 19 березня 2013 року в нашій гімназії квітневим різнобарв’ям яскравих виступів розпочався загальношкільний конкурс «Гімназія шукає таланти».
Цей маштабний творчий проект у 2013 році проводився в номінаціях: художня майстерність, бісероплетіння, хореографія, музичні інструменти, вокал, оригінальний жанр.
Понад 320 учнів нашої гімназії виявили бажання приймати участь у цьому святі талантів. З великим натхненням конкурсанти демонстрували свої творчі здібності, високу виконавську культуру.
Підсумком цього грандіозного шоу талантів, який подарував нам виступи кращіх виконавців, став гала- концерт переможців, який відбувся 9 квітня 2013 року.
Бажаємо всім учасникам нових творчих успіхів та натхнення, нехай сцена нашої гімназії і надалі буде для вас місцем творчих випробувань, незабутніх вражень та яскравих перемог!
«Шкільна мерія»

На шкільній радіохвилі «116FM»

/Files/images/Школьное радио.jpg

10 квітня 2013 р. відбувся сьомий ефір радіостудії нашої гімназії.

У рубриці «Цей день в історії» ведуча Катерина Шкурупій учениця 7-А класу, поділилася цікавими подіями з історії та сьогодення, а у рубриці «Привітання» Вілена Чупіна від імені всіх учнів привітала з днем народження усіх учителів народжених у цей теплий місяць та привітала переможців шкільного конкурсу "Гімназія має талант" .
Цікаву та корисну інформацію представила ведуча рубрики «Учбовий астрологічний гороскоп» Діана Касторна учениця 7-В класу; а рубрика «Музичні привітання» з Ядколенком Дмитром дала змогу учням нашої гімназії продемонструвала свої музичні уподобання.
Творчий колектив радіостудії при підготовці сьомого ефіру продемонстрував організаторські та творчі здібності.
Бажаємо колективу шкільного радіо натхнення в роботі та цікавих ідей.
До наступного ефіру….
«Шкільна мерія»

Організація роботи шкільних засобів масової інформації

/Files/images/DSC07422.JPG

Лідери учнівського самоврядуання нашої гімназії, учні 9- 11 класів взяли участь у тренінгу «Участь дітей у засобах масової інформації» в ході якого висловили своє бачення того, якими мають бути їх місто, район, гімназія завдяки засобам масової інформації, вже сьогодні і що самі учні можуть для цього зробити.
В ході зустрічі голова Харківської міської організації учнівського самоврядування Гончаренко М. представив новий проект лідерів міста щодо захисту прав та інтересів дітей в межах діяльності структурних підрозділів (Центру демократичної культури, Центру молодіжних ініціатив,Асоціації шкільних Євроклубів, Прес-центру тощо).
«Шкільна мерія»

Засідання соціалогічної агенції Харківської організації учнівського самоврядування

/Files/images/1363187778049.jpg

13 березня 2013 року на базі Харківського ліцею №89, відбулося відкрите засідання соціологічної групи Центру незалежної експертизи та моніторингових досліджень Харківської міської організації учнівського самоврядування, в якому брали участь учні 8-А класу.
В ході зустрічі учасники визначали потреби учнівської молоді міста Харкова, учні Волянський І. та Федорченко Д., запропонували обговорювати ці питання в рамках роботи Центру іновацій в демократії, який працює на базі нашої гімназії.
На засіданні розглядалися питання проведення соціологіних досліджень в учнівському середовищі за темами, визначеними самими учнями. Гість засідання кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології ХНУ ім. В.Н. Каразіна Слободенюк А. Г. провів майстер-клас, у ході якого онайомив учнів з метододами соціології, технологією проведення соціологічного моніторингу, вимогами до складання анкет тощо.
Сподіваємося, що робота «Шкільної мерії» у цій новій для нас сфері діяльності буде плідною, більш професійною, сповненою цікавих відкриттів.

Учні Харкова обговорюють ініціативу ЮНІСЕФ

/Files/images/DSC07425.JPG

12 березня 2013 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів міста з консультантом ініціативи ЮНІСЕФ «Місто, дружнє до дитини».
В ході зустрічі голова Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС) Гончаренко М. представив роботу лідерів міста щодо захисту прав та інтересів дітей в межах діяльності структурних підрозділів ХМОУС (Центру демократичної культури, Центру молодіжних ініціатив,Асоціації шкільнихЄвроклубів, Прес-центру тощо).
Почесний гість високо оцінив роботу Правової корпорації ХМОУС щодо розробки проекту Положення про учнівску раду при Харківському міському голові,ініціатив учнів, стосовно розробки Концепції розвитку м.Харкова до 2030 року.
Лідери учнівського самоврядуання нашої гімназії взяли участь у тренінгу «Участь дітей у прийнятті рішень» в ході якого висловили своє бачення того, якими мають бути їх місто, район, школа вже сьогодні і що самі учні можуть для цього зробити.