День української писемності і мови

День української писемності та мови у гімназії пройшов у святковому колі шкільної родини! Діти 5-7 класів , брали участь у конкурсі "Філолог-ерудит", учні та педагоги написали Всеукраїнський радіодиктант національної єдності, свято "Українського рушника і вишиванки" об'єднало всю гімназію від старшого покоління до немовлят. Дідусі, бабусі, батьки, учні і малюки-дошкільнята натхненно демонстрували національне вбрання, співали українських пісень, насолоджувалися естетикою українського декоративно-ужиткового мистецтва у чудових інсталяціях, ласували українським медом, учились плести ляльку-мотанку та нанизувати намисто на майстер-класах. Аура добра, тепла і єдності захопила, надихнула і умиротворила веселе, гомінке шкільне братство. Дякуємо всіх за чудові моменти національного занурення!