Нагородження переможців - патріотів рідного міста!

Департаментом освіти Харківської міської ради проведена 21 травня 2015 церемонія нагородження переможців місцевих конкурсів, що проводилися протягом навчального року. Серед переможців гімназисти 116-Ї гімназії.
Дипломом третього ступеня нагороджена Шкурупій Катерина, учениця 9-А класу за учнівський проект "Харків-місто перспектив". Козлов Андрій, учень 8-А класу, який одержав грамоту Харківської міської Ради ветеранів України та диплом за оригінальність поетичної форми твору роботи у конкурсі учнівських робіт "Мій родовід". Нагороду - диплом переможця міського фестивалю шкільних ЗМІ "Шкільні газети" одержали на святі творча група гімназії.

Вітаємо переможців - патріотів рідного міста! Подальших успіхів усім, хто не байдужий до життя та проблем Харкова.

Галереї від 21.05.2015 " Урочисте нагородження переможців міських конкурсів"