Відбулося засідання педагогічної ради гімназії присвячене ніціонально-патріотичному вихованню гімназистів

На педагогічній раді гімназії на тему "Національно-патріотичне виховання гімназиста - один іх факторів стійкого розвитку особистості" буди розглянуті наступні питання:
1. Національно-патріотичне виховання учнів в умовах освітнього простору гімназії - доповідач Собина Л.М.
1.1. Роль батьків у формуванні патріотичної та громодянської свідомості - доповідач Пєхарєва А.С.
2.Роль Ради гімназії у формуванні ніціонально-патріотичного світогляду гімназистів - доповідач Кононихіна Н.В.
3. Формування громадянської та патріотичної відповідальності старших учнів - доповідач Зубчик В.А.
4.Реалізація Конценпції національно-патріотичного виховання на уроках суспільно-гуманітарного циклу - доповідач Вербій Р.М
5. Національно-патріотичне виховання молодших школярів - доповідач Курашова В.О.
6. Роль шкільного музею у формуванні національного та патріотичного вихавання гімназистів - доповідач Скиданова А.В.
Під час роботи педагогічний колектив було ознайомлено з спільним наказом Міністерства у справах сім'ї, молоді та спорту України, Міністерства оборони України, Міністерства культури і туризму України, Міністерства освіти і науки України. "Про затвердження Концепції національно- патріотичного виховання молоді" від 27.10.2009№ 3754/981/538/493

Фотозвіт можна переглянути у галереї у альбомі "26.05.2025 Педагогічна Рада гімназії"