Випускний вечір 2015

30 травня 2015 року в гімназії, як і по всій Україні, було проведено випусний вечір для випускників.

Випускники, батьки, вчителі та гості прийшли з прекрасним настроєм до ККЗ "Україна". Адже це тривожно-щаслива мить, коли педагогічний колектив випускає у доросле життя своїх учнів.
Зворушливими були привітання і подяка випускників директору гімназії Бугаковій Оксані Володимирівні. Диплом "Зірковий час" отримали усі вчителям-предметникам.
З теплими словами подяки звернулися випускники до батьків, а листи та рамки подарені їм, були проявом любові.
Фотографії на екрані про шкільні роки випускників, зворушливі вірші та пісні створювали родинну атмосферу в залі.
Найурочистішим моментом для кожного випускника було одержання атестата з рук директора гімназії Бугакової О.В.Трое учнів також одержали атестати з відзнакою - Макарова Маргарита, Широков Кироли та Полежаев Андрій.
З побажаннями щасливої життєвої дороги, здійснення найзаповітніших мрій звернулись до своїх вихованців батьки та вчителі.
Яскравим завершенням свята була величальна пісня випускників під золотий дощ .