Спільний проект Товариства Червого Хреста України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ)

Протягом двох днів у гімназії працювали представники Товариства Червоного Хреста України та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ) за спільним проектом "Центр підтримки сім`ї".

З учнями молодшої школи було проведено тематичну гру-практикум "Подорож до міста Будьздоровкіно". Діти виконували комплекс вправ, танцювали, відгадували ребуси, переглянули безліч кінороликів про збереження свого здоров`я.

Для учнів середніх і старших класів була підготовлена інформація про професії та як їх обирати в майутньому, проведена екологічна гра-практикум "Еко-крок" "Еко-шанс" під час якої учні ознайомились з екологічним маркуванням, дізнались про забруднені райони Харківщини та отримали інформацію про екологічні організації України.

Дякуємо Товариству Червоного Хреста України та Дитячому фонду ООН (ЮНІСЕФ) за участь у проекті.