День англійської мови

У гімназії проголошено День англійської мови.

Вже два дні в коридорах гімназії красується виставка тематичних стіннівок англійською мовою.

Зранку учні 11-х класів провели відеопрезентацію для учнів 4-х класів на тему "Англійські традиції", чим надали приклад володіння англійською мовою учням-випускникам початкової школи.

Учні 3-х та 4-х класів презентували мюзикл "А day at school", який разом з учнями пыдготували педагоги Томенко Ю.М., Куликова Н.Ю. та Бодяк Л.Є.

Протягом дня демонструвалась відеопрезентація до Дня Подяки.

Учні 8-Б, 8-В, 9-Б, 9-В та 10-А класів підготували театралізовану виставу "Detective Story", де у цікавій формі детективного розслідування за допомогою відомих англійських особистостей було знайдено тему тієї самої вистави. У виставі були задіяні Робін Гуд, Мері Поппінс, Шекспір, Бітлз, традиційні щотландські та сучасні британські танці, а ще й Лохнесське чудовисько.

Такий яскравий та цікавий день має запам'ятатись надовго!