Проект Find Yourself

Учні 10-х класів гімназії взяли участь в унікальному проекті Find Yourself, який започаткувала Молодіжна рада Харкова при Харківському міському голові за підтримки Департаменту освіти Харківської міської ради.

Кількість учасників проекту була обмежена, у проекті взяли участь учні лише 5 шкіл міста. За два тижня учні отримали багато корисної інформації та познайомились з різними професіями з 6 сфер: медіа, ІТ, медицини, дизайну, юриспруденції, економіки.

Такі знання допоможуть десятикласникам визначитись з майбутньою професією, зрозуміти яка сфера діяльності для них є більш бажаною.

Серед учасників проекту було 13 учнів нашої гімназії, 5 з яких були відзначені організаторами як найактивніші.

Десятикласники зазначили, що під час участі у проекті вони дізнались багато нового та сподіваються, що корисне спілкування та нові знайомства стануть у нагоді в майбутньому.