День ЦЗ

27 квітня 2017 року в гімназії пройшов День цивільного захисту.

У заході взяли участь 752 учні, 55 вчителів та технічного персоналу.

Під час Дня ЦЗ були організовані та проведені тематичні відкриті уроки, вікторини, виставки-демонстрації засобів індивідуального захисту органів дихання та шкіри, приладів радіаційної і хімічної розвідки; практичні заняття з виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання; змагання з прикладної естафети та з користування протигазом.

Також під час Дня ЦЗ відпрацьовувалися дії командно-керівного складу, особового складу невоєнізованих формувань, учителів та учнів у період підвищеної готовності під час надзвичайних ситуацій, зокрема дії при евакуації зі школи учнів 1-11-х класів. Крім того, у гімназії пройшли виховні години; конкурси плакатів, присвяченні діям при надзвичайних ситуаціях.