Лауреати почесної книги "Золотий фонд Шевченківського району"

Відбулися урочистості з нагоди відзначення кращих учнів Шевченківського району: переможців Всеукраїнських учнівських олімпіад, фінального етапу Всеукраїнських турнірів, переможців Всеукраїнського етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України, переможців міжнародних спортивних та творчих змагань.

Одинадцять учнів гімназії отримали сертифікати "Кращий учень Шевченківського району", їх імена занесені до Почесної книги "Золотий фонд Шевченківського району". Вручали відзнаки голова адміністрації Шевченківського району Володимир Романович Котковський, директор Департаменту освіти Харківської міської ради Ольга Іванівна Деменко, провідні науковці, педагоги району.

Звання "Кращий учень Шевченківського району" отримали Блєднова Дар'я (учениця 11-Б класу), Лисенко Діана (11-Б), Фадєєва Анастасія (11-Б), Бріль Владислав (11-Б), Нємцева Маріанна (10-Б), Михальченко Марія (10-Б), Бочарнікова Анна (10-Б), Бондаренко Софія (10-А), Пугач Олександр (9-А), Макарова Валерія (8-В), Рубинська Алексія (7-Б).

Вітаємо учнів та їх батьків із високим визнанням та нагородами!