День іноземних мов

07.12.2017 в гімназії відбувся День англійської та німецької мов. Напередодні учні разом з наставниками прикрасили коридори гімназії яскравими стіннівками, а двері кожного кабінету - крилатими висловами відомих англійських мислителів. Малеча з цікавістю переглядала на перервах мультфільм англійською мовою «Lady and Trump». Для учнів 4-5 класів була проведена вікторина «Свята та традиції Великобританії», а для 6-7 класів - віртуальна подорож до Лондона.

Кульмінацією Дня стала вистава «We love learning languages at our school». Феєрія музики, запальних танців та захопливий спектакль англійською мовою викликав захват усіх присутніх. Чудові костюми, блискавична гра акторів і виразна англійська вимова учнів 6-11 класів не залишила байдужим наповнений зал. Це чудове свято подарували гімназії вчителі англійської та німецької мови Маньковська І.М., Кравченко М.В., Бодяк Л.Є., Белюченко Л.М., Стрельченко Н.В., Набока Л.В., Казанцева Л.М., Аласанія Н.В., Грабова А.В. зі своїми учнями.