Вручення стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» учням гімназії

1 лютого в Національному юридичному університеті ім. Ярослава Мудрого відбулося вручення стипендій Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» учням нашої гімназії

Вітаємо наших стипендіатів Нємцеву Маріанну, ученицю 11-Б класу, яка отримала стипендію Харківського міського голови "Обдарованість" та Михальченко Марію, ученицю 11-Б класу, яка стала стипендіаткою Харківської міської ради "Кращий учень навчального закладу". Вручення стипендій відбулося 1 лютого в Національному юридичному університеті імені Ярослава Мудрого.

У заході взяли участь голова Адміністрації Шевченківського району Володимир Котковський, проректор з навчальної роботи Національного юридичного університету ім. Ярослава Мудрого Юрій Барабаш, голова міського батьківського комітету Лариса Манерко, депутати міської та обласної рад, а також школярі, їхні вчителі та батьки.

wym-1517826504192

Стипендія Харківського міського голови «Обдарованість» та Харківської міської ради «Кращий учень навчального закладу» присуджується щорічно, починаючи з 2003 року, кращим учням шкіл Харкова для підтримки обдарованих дітей та молоді, створення умов для виховання інтелектуальної та творчої еліти міста.