Показовий День цивільного захисту

03.04.2018 в гімназії проведено показовий День цивільного захисту для директорів шкіл Шевченківського району Харкова.
У заході взяли участь 830 учнів гімназії, 55 вчителів та технічний персонал.

Під час показового Дня ЦЗ були організовані та проведені тематичні відкриті уроки, конференції, вікторини, виставки-демонстрації засобів індивідуального захисту органів дихання і шкіри, приладів радіаційної та хімічної розвідки; практичні заняття з виготовлення найпростіших засобів захисту органів дихання.

Проведено зустрічі з інспекторами ГУ ДСНС України в Харківської області.

Під час показового Дня ЦЗ відпрацьовувалися дії командно-керівного складу, особового складу невоєнізованих формувань, учителів та учнів у період підвищеної готовності під час надзвичайних ситуацій, зокрема, дії при евакуації з гімназії учнів 1-11-х класів.

Організовано показові дії загону пожежних Шевченківського відділу ЦЗ ГТУ України в Харківської області.

Крім того, у гімназії пройшли виховні години, конкурси плакатів, військово-спортивна естафета, присвяченні діям при надзвичайних ситуаціях.