Екскурсія на висоту маршала Конєва

16 квітня з метою національно-патріотичного виховання та з нагоди 75-річчя визволення Харківщини від нацистів учні 7-А та 7-Б класів відвідали Національний меморіальний комплекс "Висота маршала І.С.Конєва".

Це провідний воєнно-історичний музей Слобожанщини, який висвітлює події періоду Другої світової війни та сучасну воєнну історію.

Меморіальний комплекс розташований поблизу Харкова на висоті 197,3 м. У серпні 1943 року на цьому місці був обладнаний командно- спостережний пункт генерал-полковника І.С.Конєва.

Саме з цієї висоти війська Степового фронту отримали наказ про рішучий штурм м.Харкова.

Особливість експозиції полягає у використанні принципу паралельного зображення: музейні предмети подаються через паралельний показ, який дозволяє самостійно аналізувати події, порівнювати, робити власні висновки.

У дітей залишилися різні відчуття від заходу: з одного боку - захоплення цікавою екскурсією, а з іншого - сум та біль з приводу трагічної сторінки з історії нашої країни.