Вітаємо переможців інтелектуальних змагань!

Вітаємо переможців! З І місцем у обласному етапі Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України учня 11-А класу Пугача Олександра (секція "Психологія") та керівника учителя біології Бугакову О.В., з ІІІ місцем учня 9-В класу Алєксєєва Максима (секція "Біологія людини") та керівника учителя біології Бугакову О.В. , з ІІІ місцем учня 9-В класу Комарова Івана (секція "Науково-технічна творчість і винахідництво") та керівника учителя фізики Роменську К.В.
Вітаємо переможців обласного етапу Всеукраїнських учнівських олімпіад з навчальних предметів! З абсолютним І місцем з німецької мови учня 11-А класу Мілаша Олексія та учителя німецької мови Казанцеву Л.М., з ІІ місцем з істрії учня 9-А класу Літкевича Артема та учителя історії Гречану Т.А., з ІІІ місцем Літкевича Артема та учителя німецької мови Набоку Л.В.. Бажаємо нових перемог!