Міський етап конкурсу «Учень року»

05 квітня 2019 року на базі Харківської загальноосвітньої школи № 151 проведено фінальний етап міського конкурсу «Учень року − 2019».

За перемогу в 3 етапі змагалися 30 учасників у чотирьох номінаціях: «Інтелектуал», «Лідер», «Творча особистість» та «Спортсмен».

Фіналісти пройшли три конкурсні випробування: відгадали п'ять видатних особистостей за запропонованими підказками, продемонстрували ораторські здібності та презентували власні досягнення.

Конкурсантів оцінювало журі, до складу якого увійшли викладачі Харківського національного педагогічного університету ім. Г.С. Сковороди, Харківської державної академії культури, представники Молодіжної ради при Харківському міському голові, тренери, судді спортивних змагань і фестивалів мистецтв, переможці конкурсу «Учень року» попередніх років.

Переможцем конкурсу від Шевченківського району у номінації «Творча особистість року» стала - Савчук Марія, учениця 11-А класу.

Вітаємо Марію з перемогою!