Делегація харківських школярів у Словацькій Республіці

З 09 по 16 червня 2019 року делегація міста Харкова у складі 21 кращого учня 10-х класів із 15 шкіл відвідала Словацьку Республіку у рамках міжнародного проекту «Побратимське колесо ‒ 2019» з метою розширення контактів між представниками молоді Харкова і Словаччини.

Харківську гімназію №116 представили дві учениці 10-Б класу - Макарова Валерія та Білецька Маргарита!

Візит школярів відбувся під патронатом Харківського міського голови Геннадія Кернеса і за підтримки Посольства Словацької Республіки в Україні.

У рамках запланованої програми школярі Харкова ознайомилися з системою освіти Словацької Республіки, відвідали провідні університети міст Кошице, Прешов, Жиліна, Нітра, Братислава. Серед них Словацький аграрний університет в Нітрі, Кошицький технічний університет, Університет Павла Шафарика в місті Кошице, Жилінський університет, Економічний університет та Університет Яна Амоса Каменського в Братиславі.

Юні харків'яни презентували наше місто та свої досягнення під час прес-конференції у Союзі роботодавців Словацької Республіки, матеріали якої висвітлювались на словацькому телебаченні.

Галерея "28.06.2019 Делегація учнів у Словацькій Республіці"