PISA: в Україні створили план, як використати міжнародне дослідження освіти

2019-07-25

/Files/images/0_1.jpg

В Україні розробили Дорожню карту PISA, де прописаний план використання результатів проведеного у 2018 році міжнародного дослідження освіти.

«Мета дорожньої карти – окреслити стратегію довгострокової діяльності (2019-2021 роки) уповноважених і зацікавлених сторін щодо збирання, аналізу, звітної репрезентації результатів PISA-2018 та реалізації заходів щодо врахування відповідних результатів в освітній практиці в Україні», – йдеться в повідомленні насайті Українського центру оцінювання якості освіти. (Дорожня карта PISA)

Для реалізації дорожньої карти 24 липня 2019 року освітні організації підписали меморандум. До меморандуму долучились: Український центр оцінювання якості освіти (відповідальний за проведення PISA в Україні), ГО «Смарт освіта», офіс UNICEF в Україні, МФ «Відродження», Національна академія педагогічних наук України, ГО «Освіторія», Державна служба якості освіти та ГО «Центр дослідження суспільства (CEDOS)».

У 2018 році Україна вперше брала участь в дослідженні якості освіти PISA. Під час основного етапу в тестуваннях взяли участь 6334 українці, з них 399 школярів і студентів міста Харкова у віці 15 років, які навчались у школах, ліцеях, гімназіях, професійно-технічних закладах, коледжах тощо.

Звіт за результатами проведення PISA-2018 в Україні оприлюднять у грудні 2019 року.

Кiлькiсть переглядiв: 58