Міська серпнева конференція педагогічних працівників Харкова

28 серпня в приміщенні Палацу студентів Національного юридичного університету імені Ярослава Мудрого відбулася міська педагогічна конференція «Про підсумки розвитку освіти Харкова у 2018/2019 навчальному році та пріоритетні завдання на 2019/2020 навчальний рік в умовах формування інноваційного освітнього простору міста».
Перед початком конференції працювали локації за різними напрямами діяльності Харківської міської організації учнівського самоврядування: парк проектів «Яскрава школа, творчий Харків, успішні ми!», виставка шкільних ЗМІ «Створюємо майбутнє відповідально»; презентація шкільних евроклубів «Діти єднають світ»; правопросвітницька діяльність школярів «Я маю право!», матеріали співпраці з громадськими організаціями ветеранів «Естафета патріотичних справ»; «Школа миру» тощо.
Учні ХГ116 Максименко Софія та Петришин Андрій були представниками організації учнівського самоврядування Шевченківського району.

/Files/images/IMG-8783f6982ca83eeb1440420cc4df56a0-V.jpg