"Ніч науки-2019"

21 вересня відбувся традиційний міський захід "Ніч науки-2019" у Харкові. Учні Харківської гімназії №116 із захопленням занурилися в атмосферу наукового пізнання, яке їм підготували вищі міста: експерименти, досліди, екскурсії в музеях, відкриті майданчики креативного спілкування, знайомство з інноваційними технологіями та науковими здобутками ЗВО. Діти із задоволенням стали учасниками наукових дослідів Харківського національного медичного університету, вчилися створювати мультфільм у Харківському національному університеті міського господарства імені О.М.Бекетова, долучилися до сучасних інноваційних технологій у Харківському національному університеті імені В.Н.Каразіна, мали змогу відвідати інші заклади вищої освіти міста Харкова.