"Наукове коло"

26.09.2019 у гімназії відбулося традиційне вересневе засідання шкільного наукового товариства "Наукове коло", що об'єднує учнів гімназії учасників Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт МАН. На порядку денному стояли питання організації науково-дослідницької роботи в гімназії, ознайомлення з нормативною базою та основними вимогами до написання науково-дослідницької роботи, графіком проведення І етапу Конкурсу. Перед учасниками засідання виступила переможець ІІІ етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України 2019 року у секції "Ветеренарія та зоотехнія" Макарова Валерія. З натхненням вона розповіла про переваги наукової діяльності, поділилася тонкощами підготовки й захисту наукової роботи.