Вітаємо переможців турнірів фінального всеукраїнського рівня осіннього сезону -2019!

Вітаємо переможців! Закінчився осінній сезон учнівських турнірів! Він став досить плідним на перемоги наших команд. На рахунку трьох команд Харківської гімназії №116 два других і третє місця всеукраїнського фінального рівня. Вітаємо учнів і вчителів за якісну підготовку та високий результат - команду юних біологів "Allium" у складі: Макарова Валерія (11-Б клас), Білецька Маргарита (11-Б клас), Колосенко Марія (11-Б клас), Воронцова Марія (10-А клас), Бережна Богдана (10-Б клас), керівник команди Ільїна Людмила Вікторівна; команду юних правознавців "Юстиція-116" у складі: Петришин Андрій (10-А клас), Касперчук Олександр (11-А клас), Гогенія Діана (10-Б клас), Максименко Софія (11-А клас), Токайська Анастасія (10-А клас), керівник команди Свердленко Олена Геннадіївна; команду юних винахідників і раціоналізаторів "Сяйво" у складі: Соколов Артем (11-А клас), Алєксєєв Максим (10-Б клас), Болотніков Захарій (10-Б клас), Комаров Іван (10-Б клас), Фокін Олександр (8-В клас), керівник команди Роменська Кароліна Володимирівна. Бажаємо переможцям наснаги та впевнених нових досягнень на інтелектуальному Олімпі!