• Ви знаходитесь тут:

• Новини гімназії

Вітаємо переможців конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН обласного етапу

2020-02-14

/Files/images/МАН_ валеологія_укр.літ.png

Вітаємо з перемогою у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН обласного етапу з ІІ місцем Бережну Богдану, ученицю 10-Б класу. Секція МАН - «валеологія». Захист за темою:«Дослідження показників функціональної активності кардіореспіраторної системи учнів впродовж навчального року». Вітаємо вчителя біології Бугакову Оксану Володимирівну з перемогою учениці.

Вітаємо з перемогою у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН обласного етапу з ІІІ місцем Токайську Анастасію, ученицю 10-А класу. Секція МАН - «українська література». Захист за темою:«Життя і творчі погляди двох мешканців будинку «Слово» - Івана Микитенка й Миколи Куліша». Вітаємо вчителя української мови і літератури». Кононихіну Надію Володимирівну з перемогою учениці.