Гала-концерт "Dance show-116"

П’ятого березня у нашій гімназії відбувся Гала-концерт танцювального конкурсу «Dance show-116», у якому прийняли участь та проявили власні танцювальні здібності учні 1-х-11-х класів. Напередодні Міжнародного жіночого свята 8 Березня, гімназисти вражали захоплюючими танцювальними постановками, неймовірними почуттями й емоціями. Кожен клас представив свій хореографічний номер. Не дивно, що під час виступів зала переповнена глядачами. Адже в перший тиждень березня у нашій гімназії панує справжній весняний настрій. Під час виступу кожен учасник почувається щасливим, відчуває неабияку енергію й радість від результату підготовки. Кожен стає частиною чогось великого і грандіозного.

Це одне з найяскравіших шоу, на яке очікують не тільки учні, але й учителі та батьки!

Виступи були цікаві та оригінальні!

Дякуємо усім, хто приєднався до створення цього чудового заходу!