Привітання випускників!

Дорогі наші випускники!

Ви наша гордість, наше майбутнє. Сьогодні перед вами відкривається світ нових можливостей. Нехай закінчення школи стане лише першою сходинкою до успіху та досягнення цілей. У стінах нашої гімназії ви отримали безцінні знання та досвід, і вони обов’язково допоможуть вибрати найкращий шлях у житті. Ваші класні керівники та вчителі завжди були поряд, усі ці роки допомагали подолати труднощі та раділи вашим успіхам. З боязких першокласників ви стали молодими, сильними, перспективними юнаками та дівчатами. Цього року світ ввів корективи не тільки в навчальний процес, але й в усі заходи, що традиційно проводяться на честь завершення року.

Скоро ви будете гордо носити звання студента й переживати чимало чудових хвилин, але згадка про гімназію та цей незвичайний рік назавжди залишиться у вашій пам'яті. Адже саме тут ви досягли першого успіху, навчилися відстоювати свої погляди й переконання, долучилися до безмежного світу знань.

Шановні батьки!

Як швидко подорослішали наші діти! І ось сьогодні вони готові перейти до вже дорослого життя. Тільки вам одним відомо, скільки позаду труднощів і безсонних ночей! І саме батьки завжди готові допомогти, підтримати в складних ситуаціях. Така батьківська доля - бути поруч з дитиною!

Любі випускники, сміливо будуйте свою траєкторію життя, ніколи не забувайте уроків рідної гімназії, завжди пам'ятайте й поважайте своїх вчителів. Будьте гідними громадянами України, гордо несіть славу минулих поколінь і творіть нову величну історію нашої держави. Будьте завжди налаштовані на перемогу, зберігайте в серці віру в себе й любов до життя.