Привітання випускникам!

Свято прощання зі школою завжди, водночас, радісне й сумне...

В шкільному кабінеті, де колись проводили досліди, відповідали на запитання, намагались підказати одне одному, розв’язували задачки з фізики, – у такій рідній атмосфері відбулось прощання з гімназією вчорашніх одинадцятикласників. Не було голосної музики, концертних номерів, урочистих привітань – були теплі погляди й добрі слова, звернені до кожної дитини, яка робить свої перші кроки назустріч дорослому життю. Оксана Володимирівна побажала кожному з юнаків та дівчат щось особисте, важливе саме для нього. Привітав винуватців свята й міський голова Генадій Кернес особистими листами, а також подарував дітям книгу про рідний Харків. Дуже чуйними стали презентації від класних керівників.

Тож ми вітаємо наших випускників з початком нового періоду в їхньому житті, з новими знайомствами, новими можливостями! Пам’ятайте: двері гімназіі завжди будуть відкритими для вас. Будьте щасливі! І нехай ті дороги, що ви обираєте, будуть гідними вас!