З 1 вересня!

Сьогодні двері нашої гімназії знову відкрилися для улюблених учнів! Всі вчителі та діти були раді бачити один одного! В класах пройшли цікаві та пізнавальні уроки та квести. Особливу увагу було приділено інформуванню учнів про убезпечення від СOVID -19, що є найпершою необхідністю в умовах пандемії. Наші першачки та одинадцятикласники не залишилися без свята, для них була влаштована креативна лінійка з подарунковим танцем від учнів 5-х, 9-х та 10-х класів. Оксана Володимирівна привітала учнів з 1 вересня, передала вітання від міського голови Геннадія Кернеса та проводила учнів у їх перші кабінети.

Шановні учні, ми дуже раді знову бачити вас у стінах нашої гімназії! Бажаємо успішного навчального року!

/Files/images/foto_na_sayt/distantsyne_navchannya/IMG_20200904_153044_580.jpg

/Files/images/foto_na_sayt/distantsyne_navchannya/IMG_20200904_153047_100.jpg