1 ВЕРЕСНЯ

Сьогодні свято першого вересня і двері нашої гімназії знову відкрилися для улюблених учнів! Усі вчителі та діти були раді бачити одне одного! Оксана Володимирівна привітала учнів з початком навчального року. На нашому святі були присутні почесні гості: Валерія Олегівна Мураєва, заступник голови Харківської обласної ради; Костянтин Михайлович Курашов, заступник директора Департаменту, начальник управління з питань фізичної культури та спорту Харківської міської ради; Вікторія Юріївна Лісіна, президент Благодійного Фонду "Зіронька". Також на свято завітали лялькові персонажі: школяр та школярочка, які привітали всіх з днем Знань.

Першокласники підготували сюрприз. Вперше в місті Харкові, а може й в Україні, відбувся яскравий флешмоб від учнів перших класів! Усі учні 1-4 класів отримали корисний сувенір від виконуючого обов’язки міського голови та запрошення до відвідування зоопарку.

Шановні учні, ми дуже раді знову бачити вас у стінах нашої гімназії! Бажаємо успішного навчального року!