Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України-2023!

Вітаємо переможців Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України:

Алєксєєву Вероніку, ученицю 10-Б класу, що посіла І місце в секції "Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеренарна медицина". Науковий керівник Бугакова Оксана Володимирівна, кандидат педагогічних наук, директор гімназії, вчитель біології вищої категорії, учитель-методист.

Лехмака Мирослава, учня 10-Б класу, з ІІ місцем у секції «Охорона здоров’я. Науковий керівник Бугакова Оксана Володимирівна.

Білянську Кіру, ученицю 10-Б класу, з І місцем у секції «Медицина». Науковий керівник Бугакова Оксана Володимирівна.

Закройщикову Елеонору, ученицю 10-Б класу, з І місцем у секції «Біологія людини». Науковий керівник Бугакова Оксана Володимирівна.

Петришину Юлію, ученицю 8-Б класу, з ІІІ місцем у секції «Технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарна медицина». Науковий керівник Бугакова Оксана Володимирівна.

Дмитрієва Дмитра, учня 10-А класу, з ІІІ місцем у секції «Екологічно безпечні технології та ресурси». Науковий керівник Бугакова Оксана Володимирівна.

Літинського Ростислава, учня 9-В класу, з ІІ місцем у секції «Авіа- та ракетобудування, машинобудування й робототехніка». Науковий керівник Роменська Кароліна, Володимирівна, вчитель фізики ІІ категорії.

Замотаєва Олександра, учня 10-В класу, з І місцем у секції «Всесвітня історія». Науковий керівник Ліхідченко Марія Сергіївна, вчитель історії І категорії.

Мураєва Ігоря, учня 8-А класу, з ІІІ місцем у секції «Етнологія». Науковий керівник Єлагіна Олена Герольдівна, кандидат економічних наук, вчитель мистецтва.

Наполегливою працею над науково-дослідницькими проєктами наші юні науковці довели, що інтелект, завзятість, цілеспрямованість обов’язково приводять до бажаного результату, незважаючи ні на які перешкоди. Бажаємо їм не менш яскравих звершень і злетів у науковій діяльності та нових перемог у майбутньому!