Асоціація ДЮГО Шевченківського району «Лідер ХХІ» закликає взяти участь в акції «Горе єднає небайдужі серця!», аби продовжувалося життя, аби було щасливим дитинство!

Асоціація ДЮГО Шевченківського району «Лідер ХХІ» закликає вас взяти участь в акції «Горе єднає небайдужі серця!», аби продовжувалося життя, аби було щасливим дитинство!

Метою акції є підтримка українських дітей, які опинилися в скрутних життєвих обставинах. Кожен з нас може надати допомогу маленьким українцям. У рамках акції збираємо:

- книги (художня література, розмальовки, навчальна література);

- іграшки (ляльки, машинки, м’ячі, м’які іграшки, конструктори, розвиваючі ігри для дітей різних вікових категорій);

- канцелярське приладдя (зошити, альбоми, ручки, олівці, фломастери, лінійки тощо).

Приєднатися до акції можна до 22.06.2023 pоку з 09.00 до 15.00, передавши свій внесок до ХСШ № 99 або ХЗОШ № 146.

Відгукнімося чуйним серцем на нашу спільну біду! Разом переможемо!