ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ,В ХАРКІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №116 НА 2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

№ з/п ВИД РОБОТИ Цільова аудиторія Строки виконання Відповідальний
Первинна профілактика
1. Забезпечення інформацією сайту школи «Протидія булінгу» Учні, батьки, вчителі За потребою Сабадаш Ю.В., Соловйова О.К.
2. Виставка малюнків, плакатів, наочних матеріалів «Світ без насильства» Учні, батьки, вчителі Листопад - лютий Лисенко І.О.
3. Батьківські збори Батьки учнів 1-11 класів Протягом року Класні керівники 1-11 класів
4. Психолого-педагогічний семінар: «Профілактика булінгу та кібербулінгу в школі» Педагогічний колектив школи Жовтень Сабадаш Ю.В.
5. Відвідування семінарів щодо запобігання булінгу Вчителі, класні керівники, адміністрація, соц.педагог Графік УО Сабадаш Ю.В.
6. Індивідуальні консультації з питань соціалізації Учні, батьки, вчителі Протягом року Сабадаш Ю.В.
Години психолога спрямовані на запобігання та протидію булінгу
8. Мій дружній клас 1 класи квітень Сабадаш Ю.В.
9. Що робити, коли тебе ображають? 2 класи листопад Сабадаш Ю.В.
10. Що робити, коли друзі посварилися? 3 класи вересень Сабадаш Ю.В.
11. Я хороший, ти хороший 4 класи вересень Сабадаш Ю.В.
12. Як спілкуватися толерантно 5 класи листопад Сабадаш Ю.В.
13. Культурна людина в конфліктній ситуації 6 класи травень Сабадаш Ю.В.
14. Булінг – проблема стосунків між підлітками 7 класи березень Сабадаш Ю.В.
15. Конфлікти та їх вирішення 8 класи жовтень Сабадаш Ю.В.
16. Умови безконфліктного спілкування 9 класи лютий Сабадаш Ю.В.
17. Насильство на екрані та в повсякденному житті 10 класи грудень Сабадаш Ю.В.
Вторинна профілактика
18. Розгляд заяв про випадки булінгу Індивідуально За заявою Адміністрація школи