ПЛАН ЗАХОДІВ, СПРЯМОВАНИХ НА ЗАПОБІГАННЯ ТА ПРОТИДІЮ БУЛІНГУ,В ХАРКІВСЬКІЙ ГІМНАЗІЇ №116 НА 2019/2020 НАВЧАЛЬНИЙ РІК

№ з/п ВИД РОБОТИ Цільова аудиторія Строки виконання Відповідальний
Первинна профілактика
1. Забезпечення інформацією сайту школи «Протидія булінгу» Учні, батьки, вчителі За потребою Сабадаш Ю.В.
Ликова М.В.
2. Виставка малюнків, плакатів, наочних матеріалів «Світ без насильства» Учні, батьки, вчителі Листопад - лютий Лисенко І.О.
3. Батьківські збори Батьки учнів 1-11 класів Протягом року Класні керівники 1-11 класів
4. Психолого-педагогічний семінар: «Профілактика булінгу та кібербулінгу в школі» Педагогічний колектив школи Жовтень Сабадаш Ю.В.
5. Відвідування семінарів щодо запобігання булінгу Вчителі, класні керівники, адміністрація, соц.педагог Графік УО Сабадаш Ю.В.
6. Індивідуальні консультації з питань соціалізації Учні, батьки, вчителі Протягом року Сабадаш Ю.В.
Години психолога спрямовані на запобігання та протидію булінгу
8. Мій дружній клас 1 класи квітень Ликова М.В.
9. Що робити, коли тебе ображають? 2 класи листопад Ликова М.В.
10. Що робити, коли друзі посварилися? 3 класи вересеньЛикова М.В.
11. Я хороший, ти хороший 4 класи вересеньЛикова М.В,
12. Як спілкуватися толерантно 5 класи листопад Ликова М.В.
13. Культурна людина в конфліктній ситуації 6 класи травень Ликова М.В.
14. Булінг – проблема стосунків між підлітками 7 класи березеньЛикова М.В,
15. Конфлікти та їх вирішення 8 класи жовтеньЛикова М.В.
16. Умови безконфліктного спілкування 9 класи лютий Ликова М.В,
17. Насильство на екрані та в повсякденному житті 10 класи грудень Ликова М.В.
Вторинна профілактика
18. Розгляд заяв про випадки булінгу Індивідуально За заявою Адміністрація школи