Результати участі в турнірах у 2018/2019 навчальному році

Турнір районнийміський всеукраїнський
юних винахідників і раціоналізаторів ІІІ ІІ ІІ
юних біологів І ІІІ ІІІ
юних хіміків ІІІ участь
юних економістів І ІІ
юних правознавців ІІІ ІІІ
юних географів І ІІІ
юних математиків ІІІ
юних інформатиків номінація
юних інформатиків 5-7 кл.ІІІІІ
юних журналістівІучасть
юних фізиківІІІ ІІ
юних істориків ІІ ІІІ ІІІ

Результати участі в турнірах у 2017-2018 навчальному році

Турнір Районний етап Міський етапВсеукраїнський етап
юних винахідників і раціоналізаторів ІІ ІІІ
юних істориків ІІ ІІ,ІІІІІ
юних біологівІІІІІІІ
юних хіміківІІІІ
юних економістівІІІ
юних журналістівІІІІучасть
юних правознавцівІІІІучасть
юних географівІІучасть
юних математиківІІ
юних фізиківІІІІІ
юних інформатиків 5-7-х класівІІІ

Результати участі в турнірах у 2014/2015 навчальному році

НазваРайонний етап Міський етапВсеукраїнський етап
юних біологівІ І
юних раціоналізаторів та винахідників І ІІ
юних географів ІІ ІІІ
юних економістів І
юних хіміків ІІ
юних правознавців ІІ

Результати участі в турнірах у 2013/2014 навчальному році

Назва Районний етап Міський етап Всеукраїнський етап
юних біологів II
юних винахідників та раціоналізаторів I I II
юних географів II
юних економістів I III
юних фізиків II
юних хіміків II II
юних правознавців I III
юних журналістівII

Призери інтелектуальних конкурсів

2018-2019 навчальний рік

Обласного фестивалю ораторського мистецтва "Я знаю: мова мамина свята..." Івашинова Анна, учениця 10-А класу

Районного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів музеїв "Край, в якому я живу". Переможець (І місце) Вороніна Аліса, учениця 8-Б класу

2014/2015 навчальний рік

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г.Шевченка: Тупікіна Анна І місце (районний етап)

2013/2014 навчальний рік

Конкурс знавців російської мови: Корогодська Поліна, Блєднова Дар’я (районний етап), Корогодська Поліна (міський етап).

Міжнародний мовно-літературний конкурс імені Т.Г. Шевченка: Ткаченко Марина (районний етап).

Міжнародноий конкурс знавців української мови імені Петра Яцика: Сорокіна Єлизавета (районний етап).

Х відкритий міський турнір знавців англійської мови "Англійська з задоволенням" Жутова Софія.

Хіміко-біологічний турнір імені І. Мечникова на базі ХНУ імені В. Каразіна: Критський Артем, Горбунова Марія.

Кiлькiсть переглядiв: 231