У гімназії працює шкільне наукове товариство "Наукове коло". Щороку члени наукового товариства беруть участь у наукових конференціях, семінарах, конкурсах, захищають науково-дослідницькі роботи.

У 2018-2019 н.р. 27 учнів гімназії працюють над науково-дослідницькими роботами МАН. У районному етапі конкурсу прийняли участь 4 учнів, 2 учні Путілін Єгор (8-Б) та Комаров Іван (9-В) посіли І місце в районному етапі конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України

Так, у 2015/2016 навчальному році 31 учнень гімназії взяв участь у конкурсі-захисті науково-дослідницьких робіт учнів-членів Малої академії наук України.

21 учень взяв участь у ІІ етапі конкурсу, 17 з яких стали призерами та переможцями ІІ (обласного) етапу конкурсу-захисту науково-дослідницьких робіт учнів-членів МАН України. (Результати можна переглянути на сторінці "Наші досягнення")

Вже щорічною традицією наукового товариства є проведення конкурсу "Кращий доповідач". У 2015 році переможцями конкурсу стали 82 учні гімназії. У 2016 році лише учні початкової школи подали на конкурс 74 заявки.

Бажаємо успіхів усім учасникам інтелектуальних змагань!