/Files/photogallery/images.jpg

Періодичні видання

Журнал Химия и Химики (статьи)

Журнали
/Files/photogallery/baner_innivacija.gifЖурнал "Шкільний бібліотечно-інформаційний центр. Повне видання"
На базі нашої бібліотеки ви можете ознайомитись та попрацювати з даним виданням та електронними матеріалами на дисках.
Зміст журналу
Даний журнал є робочим засобом для забезпечення навчальних закладів потрібною інформацією за допомогою періодичних друкованих видань (журналів) та комп'ютерних бібліотечно-інформаційних систем.
За розділами матеріали журналу адресуються:
- учням, учителям-предметникам, методистам - розділ "Інформаційне забезпечення навчального процесу";
- керівникам, педагогічним працівникам, методистам - розділ "Інформаційне забезпечення виховного процесу";
- директору школи, адміністративному та допоміжному персоналу - розділ "Інформаційне забезпечення управління школою";
- шкільним бібліотекарям, методистам - розділ "Бібліотечна робота".

Підписка на періодичні видання

wym-1453903470235