/Files/images/mo_foto/IMG_2988.jpgТетяна Яківна Марченко - завідуюча бібліотекою Харківської гімназії №116

Закінчила Харківський державний інститут культури у 1982 р. за спеціальністю бібліотекар-бібліограф. Бібліотечний стаж - 28 років. Стаж роботи на займаній посаді - 3 роки. Бібліотекар 1 категорії.
Нагороджена Грамотою за сумлінну та добросовісну працю - 1990 р. Брала участь в Педагогічній ярмарці (2015 р.), де зайняла II місце з науковою роботою "Етнотолерантне та національне виховання учнів засобами шкільної бібліотеки". Також зайняла II місце в районому етапі Всеукраїнського конкурсу "Шкільна бібліотека-2017" в номінації "Читання і діти: діапазон бібліотечних ідей і можливостей" з роботою "Майбутнє закладаємо сьогодні". Брала участь в Всеукраїнському місячнику шкільних бібліотек (2015, 2016, 2017).
Активна учасниця методичних нарад та семінарів бібліотекарів Шевченківського району. Досліджує питання: "Інноваційні форми масової роботи в шкільній бібліотеці".
/Files/images/mo_foto/DSC06902.JPG