Організація учнівського самоврядування "Шкільна мерія"

Одним із принципів виховання в гімназії є поєднання педагогічного керівництва з ініціативою і самодіяльністю учнів.Організація Учнівського самоврядування "Шкільна мерія" була створена з метою формування та розвитку соціально активної особистості з почуттям національної свідомості, вирішення спільних проблем, надання допомоги іншим, а також потребою учнів у визнанні, лідерстві, бажанні брати участь у суспільному житті ліцею. "Шкільна мерія" спрямовує свою діяльність на розвиток власного «Я» кожного учня, розкриття та розвиток його здібностей, прагне допомогти кожній дитині знайти себе в колективі, самовизначитися.

Завдання: виявлення індивідуальних особливостей учнів, розвиток творчих здібностей, вільне і відповідне самовираження.
Основним призначенням самоврядування є виховання в учнів свідомої громадянської позиції , їх підготовка до активної участі у демократичному управлінні суспільством.
Участь членів "Шкільної мерії" у прийнятті рішень разом з дорослими, формування поваги до різних поглядів, оцінка альтернатив і наслідків сприяє процесу демократизації відносин.
Самоврядування сприяє формуванню в учнів почуття господаря школи, організаторських навичок, вмінню співпрацювати на принципах рівноправності, гласності.

"Думай глобально, дій локально!"

Структура Мерії ліцею

Мер ліцею

/Files/images/foto_na_sayt/IMG_20240203_215202_730.jpg

Рада Мерії ліцею :

Департамент освіти

Департамент культури та спорту

Департамент соціального проєктування

Департамент захисту довкілля

Департамент дисципліни та порядку

Центр дитячої дипломатії «Євроклуб»

Медіа-холдинг