Правила поведінки здобувачів освіти

1. Здобувач освіти приходить до гімназії заздалегідь до початку занять (навчальні заняття в гімназії розпочинаються з 8:30 відповідно до розкладу уроків) дотримуючись ділового стилю одягу і зовнішнього вигляду та санітарних норм.

2. Здобувачі освіти 1-4 класів роздягаються в навчальних кабінетах, 5-11 класів залишають одяг у гардеробі.

3. Здобувач освіти займає своє робоче місце з першим дзвінком, готує все необхідне навчальне приладдя до уроку.

4. Здобувачі освіти знаходяться на території гімназії під час освітнього процесу. Залишати освітній простір гімназії можна лише з дозволу вчителів або медичної сестри та за письмовим узгодженням з батьками (або особами, які їх змінюють), які беруть відповідальність за життя та здоров’я своєї дитини на себе. Після закінчення занять здобувачі освіти 1-4 класів залишають гімназію тільки в супроводі батьків (або осіб, ними уповноважених, про що свідчать відповідні заяви).

5. У разі пропуску занять за хворобою здобувач освіти зобов'язаний надати довідку з медичного закладу.

6. У разі пропуску занять з інших причин здобувач освіти зобов'язаний надати класному керівнику заяву від батьків (або осіб, ними уповноважених).

7. У гімназії учні поводяться гідно та поважають честь і гідність людей, які знаходяться поруч

8. Здобувачі освіти бережуть майно гімназії, дбайливо ставляться як до свого, так і до чужого майна, дотримуються чистоти й порядку на території закладу освіти.

9. Гімназія — територія, на якій не місце будь-яким видам зброї, зокрема ножам, вибуховим, вогненебезпечним речовинам, алкогольним напоям, цигаркам, наркотикам, токсичним речовинам.

10. Цькування, бійки, залякування, лихослів’я є неприпустимими формами поведінки здобувачів освіти в гімназії та за її межами.

11. У гімназії та на її території недопустиме тютюнопаління, паління електронних та інших пристроїв, вживання газованих, алкогольних напоїв, наркотичних засобів.

12. У разі відчуття протиправних дій відносно себе здобувач освіти звертається до свого класного керівника, психолога, соціального педагога, вчителів, співробітників гімназії, заступників директора або до директора.

13. Здобувач освіти сумлінно ставиться до навчальних занять, активно бере участь у навчальному процесі, не порушує дисципліну, займається справами, що стосуються тільки уроку, старанно виконує домашні завдання.

14. На уроки фізичної культури здобувачі освіти приходять у спортивній формі та спортивному взутті (спортивний одяг, призначений тільки для уроків фізкультури, на інших уроках недоречний). Здобувачі освіти, звільнені від занять фізкультурою, обов'язково присутні в спортивній залі (у змінному взутті).

15. Здобувач освіти дотримується правил техніки безпеки як під час уроків, так і після їх закінчення.

16. Під час перерви здобувачі освіти вільно і спокійно переміщуються по гімназії, по східцях, поблизу віконних отворів, окрім тих місць, де їм заборонено знаходитися з метою безпеки (горище, підвал, аварійні виходи). Бігати по сходах, поблизу вікон, грати з м’ячем у класі, коридорах та інших місцях, не пристосованих для ігор, - неприпустимі форми поведінки здобувачів освіти в гімназії.

17. Здобувачі освіти приходять в їдальню після закінчення уроку, дотримуються норм поведінки в приміщенні їдальні, дбайливо ставляться до майна їдальні.

19. Здобувачі освіти дотримуються рекомендацій щодо академічної доброчесності відповідно до ст. 53 Закону України «Про освіту», а саме:

19.1 самостійне виконання навчальних завдань, завдань поточного та підсумкового контролю результатів навчання (для осіб з особливими освітніми потребами ця вимога застосовується з урахуванням їхніх індивідуальних потреб і можливостей);

19.2 посилання на джерела інформації в разі використання ідей, розробок, тверджень, відомостей;

19.3 дотримання норм законодавства про авторське право і суміжні права;надання достовірної інформації про результати власної навчальної (наукової, творчої) діяльності, використані методики досліджень і джерела інформації.

Кiлькiсть переглядiв: 344