/Files/images/музей фото.jpg/Files/images/музей.jpg

Переможцем районного та обласного етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв 2019-2020 навчального року став учень 7-Б класу Лехмак Мирослав (керівник Гончарова С.В.)

Вітаємо з перемогою!

/Files/images/музей.png/Files/images/Screenshot_12.png

wym-1577098690999

Переможцем районного (І місце) і призером обласного (ІІ місце) етапу Всеукраїнського конкурсу екскурсоводів шкільних музеїв "Край, в якому я живу" у 2018-2019 навчальному році стала учениця 8-Б класу Вороніна Аліса (керівник, учитель історії Гончарова С.В.). /Files/images/обл екскурс.png/Files/images/екскурс район.png

Музей "Наша пам'ять"

Віртуальна екскурсія музею Харківської гімназії №116

Проєкт - 2018 року

Музейно-екскурсійна робота гімназії - це частина патріотичного виховання, краєзнавчої, дослідницько-пізнавальної роботи, що має грунтовні традиції в гімназії. Відновлення музею у 2017 році в новому форматі стало продовженням плідної роботи, започаткованої в 1960 році. Саме тоді було відкрито шкільний музей Молодої гвардії. За активну пошукову та екскурсійну роботу він неодноразово був нагороджений дипломами й грамотами.

Сьогодні музейний комплекс складається з алеї молодогвардійців, що є культурною спадщиною міста Харкова, а також з експозиції, яка включає такі розділи: історія гімназії, історія музею, історія будинку письменників "Слово", "Харків у буремні роки Другої світової війни", "Відлуння Чорнобиля", "Повертайся живим!" (присвячений сучасним захисникам Вітчизни). Діти з інтересом і розумінням ставляться до необхідності збереження історичної пам'яті, тому музейна педагогіка залишається важливою стратегією в освітньому процесі гімназії.

Жизнь моя на ладони твоей, Харьков!

Проєкт 2017 року