Методична тема гімназії на 2020-2021 н.р. "Діяльність гімназії в інноваційному середовищі з використанням сучасних педагогічних технологій, моніторингових досліджень"

Калейдоскоп освітніх технологій

Алгоритм реалізації методичної теми "Соціалізація учнів та вихованців у освітньому середовищі закладів освіти Шевченківського району".

Методична тема гімназії на 2019-2020 н.р. "Реалізація різновидів форм фахового вдосконалення педагогів на основі творчої реалізації системи методичної роботи в гімназії"

Напрямки реалізації методичної теми

/Files/images/Скриншот 2020-03-23 22.26.26.png

Участь педагогів гімназії у фахових конкурсах 2019/2020 н.р.
"Учитель року" Районний фестиваль "добрих практик"
"Калейдоскоп педагогічних знахідок"
Обласний фестиваль "добрих практик"
"Майстри педагогічної справи презентують"