Методична тема гімназії на 2021-2022 н.р. «Спрямування освітнього процесу на діяльнісний, практикоорієнтований, інтегрований підходи як ефективний засіб формування ключових компетентностей»

Підсумки реалізації методичної теми 2016-2021 рр. "Розвиток гімназійної освіти та виховної системи на засадах стратегічного управління відповідно до освітніх запитів учнів та їх батьків" з урахуванням районної методичної теми "Підвищення якості освіти шляхом забезпечення успішної соціалізації учнів та вихованців закладів освіти району"

Методична тема гімназії на 2020-2021 н.р. "Діяльність гімназії в інноваційному середовищі з використанням сучасних педагогічних технологій, моніторингових досліджень"

Калейдоскоп освітніх технологій

Банк даних "Публікації педагогічних практик дистанційного навчання педагогів гімназії 2020/2021"

Алгоритм реалізації методичної теми "Підвищення якості освіти шляхом забезпечення успішної соціалізації учнів та вихованців закладів освіти району"

Методична тема гімназії на 2019-2020 н.р. "Реалізація різновидів форм фахового вдосконалення педагогів на основі творчої реалізації системи методичної роботи в гімназії"

Напрямки реалізації методичної теми

/Files/images/Скриншот 2020-03-23 22.26.26.png

"Учитель року-2020" Районний фестиваль "добрих практик"
"Калейдоскоп педагогічних знахідок"
Обласний фестиваль "добрих практик"
"Майстри педагогічної справи презентують"
1 педагог у номінації "Хімія" 3 педагоги у номінації "Історія", "Математика", "Українська мова і література"" 1 педагог
перемога у районному етапі, лауреат міського етапу
1,2,3 місця 2 місце
Узагальнення ЕПД
Рік Узагальнення ЕПД на районному рівні Захист методичної розробки на районному рівні
2018 Ільїна Л.В./біологія -
2019 - Савчина С.В./ початкові класи
2020Свердленко О.Г./історія,правоКурашова В.О./початкові класи,
Гончарова С.В. /історія
2021Бодяк Л.Є./ англійська мова (шкільний рівень)

Положення обласного фестивалю "добрих практик" освітян Харківщини "Майстри педагогічної справи презентують"

Положення про всеукраїнський конкурс "Учитель року"

Архів. Виконання методичної теми 2018-2019 н.р."Організація освітнього процесу гімназії на засадах національно-патріотичного виховання"

Методична тема гімназії на 2016-2021 роки: "Розвиток гімназійної освітньої та виховної системи на засадах стратегічного управління відповідно до освітніх запитів учнів на їхніх батьків"

Архів. Підведення підсумків роботи над методичною темою: «Підвищення якості освіти шляхом створення розвивального середовища в навчальних закладах Шевченківського району» 2011/2012 н.р. – 2015/2016 роках