• Ви знаходитесь тут:

• Робота з обдарованою учнівською молоддю

Чим більше знаєш, тим більше можеш.
Е. Абу

/Files/images/1511/kinder2.jpg /Files/images/1511/kinder4.jpg /Files/images/1511/1347879444_odarennye-deti-vladivostoka-poluchat-nagrady-i-svidetelstva.jpg /Files/images/1511/skripka.jpg

Обдарована дитина - та, яка виділяється яскравими, очевидними, іноді видатними досягненнями (або має передумови до цього) у тому або іншому виді діяльності.

В аспекті створення умов для розвитку творчого потенціалу кожного учня в Харківській гімназії №116 протягом навчального року раціонально використовуються години варіативної частини навчальних планів; впроваджуються інноваційні технології навчання та сучасних педагогічних концепцій (розвиток технологій критичного мислення, комунікативні технології у вивченні іноземних мов, технології інтенсифікації, проблемне навчання тощо).