Положення "Про внутрішню систему забезпечення якості освіти Харківської гімназії №116"

Оцінювання результатів навчальних досягнень здобувачів освіти Харківської гімназії №116 здійснюється відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту" (р.ІІІ ст.17.п.4) за системою оцінювання, визначеною законодавством:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.04.2011 № 329 "Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти";

Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 № 1222"Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти";

Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1009 "Про внесення змін до наказу Міністерстваосвіти і науки України від 21.08.2013 № 1222";

та інших орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти

Оцінювання відповідності результатів навчання учнів, які завершили здобуття початкової, базової середньої чи профільної середньої освіти, вимогам державних стандартів здійснюється шляхом державної підсумкової атестації (відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту р.ІІІ, ст.17.п.5)

Українська мова

Література (українська література/зарубіжна література/ Інтегрований курс "Література"