Положення "Про внутрішню систему забезпечення якості освіти Харківської гімназії №116"

Оцінювання результатів навчальних досягнень здобувачів освіти Харківської гімназії №116 здійснюється відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту" (р.ІІІ ст.17.п.4) за системою оцінювання, визначеною законодавством:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.04.2011 № 329 "Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти";

Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 № 1222"Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти";

Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1009 "Про внесення змін до наказу Міністерстваосвіти і науки України від 21.08.2013 № 1222";

та інших орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти:

українська мова
українська література
іноземні мови
російська мова (для класів навчання мовою національної меншини)
зарубіжна література
історія України
всесвітня історія
громадянська освіта
фізика і астрономія
біологія і екологія
хімія