ПОЛОЖЕННЯ "ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ КОМУНАЛЬНОГО ЗАКЛАДУ "ХАРКІВСЬКИЙ ЛІЦЕЙ 116 ХАРКІВСЬКОЇ МІСЬКОЇ РАДИ

ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ "ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ"
(протокол педради № 19 від 31.08.2023)

ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ "ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ"
(протокол педради № 20 від 30.08.2022)

ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ "ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ" (протокол педради №06 від 22.01.2021)

ЗМІНИ ДО ПОЛОЖЕННЯ "ПРО ВНУТРІШНЮ СИСТЕМУ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ЯКОСТІ ОСВІТИ" (протокол №20 від 31.08.2021)

Оцінювання результатів навчальних досягнень здобувачів освіти ХЛ №116 здійснюється відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту" (р.ІІІ ст.17.п.4) за системою оцінювання, визначеною законодавством:

Наказ Міністерства освіти і науки України від 13.04.2011 № 329 "Про затвердження Критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів (вихованців) у системі загальної середньої освіти";

Наказ Міністерства освіти і науки України від 21.08.2013 № 1222"Про затвердження орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти";

Наказ Міністерства освіти і науки України від 19.08.2016 № 1009 "Про внесення змін до наказу Міністерстваосвіти і науки України від 21.08.2013 № 1222";

Наказ МОН від 13.07.2021 № 813 “Про затвердження методичних рекомендацій щодо оцінювання результатів навчання учнів 1-4 класів закладів загальної середньої освіти”

та інших орієнтовних вимог оцінювання навчальних досягнень учнів із базових дисциплін у системі загальної середньої освіти

Оцінювання відповідності результатів навчання учнів, які завершили здобуття початкової, базової середньої чи профільної середньої освіти, вимогам державних стандартів здійснюється шляхом державної підсумкової атестації (відповідно до Закону України "Про повну загальну середню освіту р.ІІІ, ст.17.п.5)

Українська мова

Література (українська література/зарубіжна література/ Інтегрований курс "Література"

Іноземні мови

Історія (історія України, всесвітня історія)

Правознавство/основи правознавства

Громадянська освіта

Захист України

Початкові класи

Мистецтво/образотворче мистецтво, музичне мистецтво

Біологія/біологія і екологія

Фізика/фізика та астрономія

Трудове навчання

Основи здоров'я

Фізична культура

Навчальні досягнення здобувачіів освіти з курсів за вибором оцінюються відповідно до освітньої галузі.