Засідання соціологічної агенції Харківської організації учнівського самоврядування

13 березня 2013 року на базі Харківського ліцею №89, відбулося відкрите засідання соціологічної групи Центру незалежної експертизи та моніторингових досліджень Харківської міської організації учнівського самоврядування, в якому брали участь учні 8-А класу.
В ході зустрічі учасники визначали потреби учнівської молоді міста Харкова, учні Волянський І. та Федорченко Д., запропонували обговорювати ці питання в рамках роботи Центру іновацій в демократії, який працює на базі нашої гімназії.

/Files/images/1363099553484.jpg

На засіданні розглядалися питання проведення соціологіних досліджень в учнівському середовищі за темами, визначеними самими учнями. Гість засідання кандидат соціологічних наук, доцент кафедри соціології ХНУ ім. В.Н. Каразіна Слободенюк А. Г. провів майстер-клас, у ході якого онайомив учнів з метододами соціології, технологією проведення соціологічного моніторингу, вимогами до складання анкет тощо.
Сподіваємося, що робота «Шкільної мерії» у цій новій для нас сфері діяльності буде плідною, більш професійною, сповненою цікавих відкриттів.
Організація учнівського самоврядування
«Шкільна мерія»