День біології

Сьогодні в гімназії пройшов день біології. Учні 5-11 класів підготувались до конкурсу плакатів, малюнків та газет по різних напрямках біологічної науки. Кращі роботи підготували девʼятикласники.

Протягом дня десятикласники провели інтерактивну презентацію "Навколишній світ для малят" в 1-4 класах.

На великій перерві гімназисти змогли почути підготовану учнями 8-В класу радіопередачу, присвячену екологічним проблемам Харківщини.

Одним із найцікавіших заходів виявилася зустріч із викладачами Національного фармацевтичного університету на тему "Біотехнологія - наука майбутнього".

Учні сьомих класів із задоволенням здійснили екскурсію до ботанічного саду "Світ рослин", а девʼятикласники провели передзахист-презентацію наукових робіт МАН.

На 7 уроці між учнями восьмих класів пройшов брейн-ринг "Тварини, тварини, тварини". Команди "Восьминіжки", "Гепарди", "Хлорофітум" виявили неабиякий хист та міцні знання, а перемогла команда 8-В класу.

Ось таким цікавим та плідним виявився день біології в нашій гімназії.