Свято-вшанування обдарованих учнів

23 травня 2014 року в музичній школі № 9 відбулося урочисте свято-вшанування обдарованих учнів Дзержинського району. Наша гімназія була представлена п’ятьма учнями, які вибороли перемоги на Всеукраїнському рівні. Приємно відзначити, що далеко не всі заклади освіти могли похвалитися такою кількістю переможців! На урочисту церемонію були запрошені Костянтин Пестерєв, учень 8 класу, переможець Всеукраїнської олімпіади з хімії, Поліна Корогодська, учениця 9 класу, переможниця Всеукраїнської олімпіади з російської мови та літератури, Марія Одарченко, учениця 10 класу, переможниця Всеукраїнського етапу МАН у секції "Світова література", Бугакова Орина, учениця 11 класу, переможниця Всеукраїнського етапу МАН у секції "Ветеринарія та зоотехнія", Іванова Євгенія, учениця 11 класу, переможниця Всеукраїнського етапу МАН у секції "Прикладна математика". Також гостями церемонії були наставники та батьки наших талановитих гімназистів.

Щиро вітаємо усіх учасників свята та зичимо нових перемог!