Останній дзвоник

Ось і пролунав останній дзвоник для учнів гімназії! Вони стали доросліші та підросли за рік, дізнались багато нового, отримали нові враження та пережили багато подій шкільного життя. Пройшов ще один насичений навчальний рік.

Директор гімназії Оксана Володимирівна Бугакова привітала усіх учнів, батьків та педагогів із закінченням 2013-2014 навчального року та зачитала привітання мера Харкова Геннадія Адольфовича Кернеса.

За минулий рік наші гімназисти отримали багато перемог та взяли участь у безлічі змагань та заходів. Чверть часу свята "Останнього дзвоника" була присвячена вшануванню талановитих та обдарованих учнів, завдяки досягненням яких слава Харківської гімназії № 116 досягла всеукраїнського рівня.

Вітаємо учнів, батьків та педагогів із початком канікул! Бажаємо гарного відпочинку!