Ремонт вітражів

Багато випускників гімназії № 116 згадують вітражі у вхідній рекреації гімназії. Ці вітражі є не тільки зовнішньою прикрасою, а й певним символом нашої школи.

Ремонт вхідної рекреації визначів необхідність і ремонту зіпсованих часом вітражних рам, які за багато років існування втратили естетичний вигляд та стали небезпечно трухлявими.

У ході ремонту вітраж був дбайливо вийнятий з старих рам, які було демонтовано. Нові рами збережуть і загальний зовнішній вигляд і старі вітражні вікна, але будуть естетично привабливішими та безпечними у використання.

На даний момент тривають ремонтні роботи вхідної рекреації, по їх закінченню вітражні вікна повернуться на свої місця та будуть зустрічати школярів як і раніше.