Семінар для вчителів гімназії

Відбувся семінар учителів 5-11-х класів гімназії за темою "Особливості оцінювання навчальних досягнень учнів. Критерії оцінювання", на якому педагоги поновили знання з критеріїв оцінювання та таксономії Б.Блума, отримали практичні поради щодо складання завдань для різних видів контролю на уроках різного типу.

Під час практичного блоку семінару вчителі склали ряд завдань відповідно до рівнів пізнання та критеріїв оцінювання навчальних досягнень учнів. Продуктивним також стало обговорення отриманих результатів.

Семінар отримав логічне продовження у вигляді роботи малих груп у шкільних методичних об`єднаннях.

Маємо надію, що семінар був продуктивним та став у нагоді всім учителям, як молодим так і досвідченим.