• Ви знаходитесь тут:

• Новини гімназії

Вітаємо переможців ІІ районного етапу олімпіади з біології та їх наставників!

2019-12-23

/Files/images/біологія 2019.png

Вітаємо переможців районного етапу олімпіади з біології з І місцем Воронцову Марію, ученицю 10-Б класу, Цвєткову Ольгу, ученицю 8-В класу та їх наставників Бугакову Оксану Володимирівну та Волобуєву Вікторію Вікторівну; з ІІ місцем Колосенко Марію, ученицю 11-Б класу, Балабан Таїсію, ученицю 11-Б каласу, Алєесєєва Максима, учня 10-Б класу, Макарову Валерію, ученицю 11-Б класу, Бережну Богдану, ученицю 10-Б класу; з ІІІ місцем Наконечну Софію, ученицю 11-Б класу, Бабаєву Вікторію, ученицю 9-А класу, Удовіченко Єлизавету, ученицю 8-В класу. Вітаємо вчителів біології Волобуєву Вікторію Вікторівну та Ільїну Людмилу Вікторівну.