Учні Харкова обговорюють ініціативу ЮНІСЕФ

/Files/images/DSC07425.JPG

12 березня 2013 року на базі Науково-методичного педагогічного центру Департаменту освіти Харківської міської ради відбулася зустріч лідерів учнівського самоврядування навчальних закладів міста з консультантом ініціативи ЮНІСЕФ «Місто, дружнє до дитини».

В ході зустрічі голова Харківської міської організації учнівського самоврядування (ХМОУС) Гончаренко М. представив роботу лідерів міста щодо захисту прав та інтересів дітей в межах діяльності структурних підрозділів ХМОУС (Центру демократичної культури, Центру молодіжних ініціатив,Асоціації шкільнихЄвроклубів, Прес-центру тощо).
Почесний гість високо оцінив роботу Правової корпорації ХМОУС щодо розробки проекту Положення про учнівску раду при Харківському міському голові,ініціатив учнів, стосовно розробки Концепції розвитку м.Харкова до 2030 року.

/Files/images/DSC07427.JPG

Лідери учнівського самоврядуання нашої гімназії взяли участь у тренінгу «Участь дітей у прийнятті рішень» в ході якого висловили своє бачення того, якими мають бути їх місто, район, школа вже сьогодні і що самі учні можуть для цього зробити.

Організація учнівського самоврядування

«Шкільна мерія»